ساعت کاری از شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۲۰:0۰
ایران - تهران فلکه دوم صادقیه سازمان آب (به طرف آیت الله کاشانی) خیبان گلستان یکم مجتمع فانوس طبقه 4 واحد ۱۳
ساعت کاری از شنبه تا پنجشنبه ۸:۰۰ تا ۲۰:0۰

خدمات

توانبخشی با نوران آسان می‌شود.

اگر می‌خواهید روند درمانی خود را زیر نظر متخصص‌ترین‌ افراد با سابقه‌ی زیاد و دانش بی‌نظیر بگذرانید، کلینیک نوران در خدمت شماست. توانبخشی با پرسنل متخصص و تکنیک‌های درمانی نوران بسیار ساده و قابل دسترس است.

کار درمانی
کار درمانی
گفتار درمانی
گفتار درمانی
روانشناسی
روانشناسی

انتخاب بهترین روش درمان

برای اینکه در حداقل زمان ممکن، بیشترین نتیجه را از روند درمانی خود داشته باشید، انتخاب بهترین روش مهم‌ترین موضوع است. متخصصین کلینیک نوران سال‌هاست که با انتخاب بهترین روش درمان، تخصصی‌ترین راه حل‌ها را ارائه می‌کنند.

روانشناسی حین درمان

داشتن حس و حال خوب در روند درمان فرد به شدت تاثیرگذار است. در صورتی که احساس خوب و مثبتی نسبت به روند درمان خود داشته باشید طبیعتا همه چیز بهتر پیش می‌رود‌. این موضوع وابسته به حضور روانشناسان در حین درمان می‌باشد.

مشاوره فوری آنلاین

در شرایطی ممکن است نیاز به مشاوره‌ی آنلاین فوری داشته باشید. این امکان به راحتی توسط کلینیک نوران در اختیار شما قرار گرفته تا بتوانید در شرایط حساس زندگی خود بهترین تصمیم‌گیری‌های ممکن را داشته باشید.

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

اگر‌ می‌خواهید از روند درمان، متخصصین فعال در مجموعه‌ی نوران و لحظاتی که با مراجعه کنندگان عزیزمان سپری می‌کنیم مطلع شوید، ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید‌. در کنار شما هستیم تا در حداقل زمان ممکن بهترین نتیجه گیری را از درمان مدنظرتان داشته باشید.